Menu

Spillerliste

profil
Anton L B Nielsen
ingen img
Bertel Hermansen
profil
Daniel Cordes
ingen img
Elias Enghuus
ingen img
Falke Andersen
profil
Felix Obreja
ingen img
Halfdan Frederik Marstrand
profil
Jonas Holm Kristoffersen
ingen img
Karoline Vedel Jørgensen
profil
Lucas Marco Eriksen
profil
Lukasz Grys
profil
Magnus Cornelius Lyngsøe
ingen img
Malte Flodgaard
profil
Marius Hammer Brandt Nielsen
profil
Marius Johan Jacobsen
ingen img
Mathias Bøg Mørch
ingen img
Nikolai H. Larsen
profil
Noah Oscar Wilcken Rasmussen
ingen img
Oscar Drent Eriksen
ingen img
Philip Ishøi Ritter
ingen img
Sebastian Elken
ingen img
Victor Fritz Hermansen
ingen img
Viggo Baastrup Granlien

Holdets stab

Træner
profil
Henrik Nielsen
Assistenttræner
profil
Martin Grys
Holdleder
ingen pic
Peter Cornelius

Holdets aktiviteterÅrgang 2009/2010

Oktober 2017
25.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
November 2017
1.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
8.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
15.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
22.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
29.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
December 2017
6.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
13.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
16.
lørdag

09:30 - 11:00

Andet
JULEAFSLUTNING
Ramsø Hallen
20.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
27.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
Januar 2018
3.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
10.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
17.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
24.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
31.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
Februar 2018
7.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
14.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
21.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
28.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
Marts 2018
7.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
14.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
21.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS
28.
onsdag

17:30 - 18:30

Træning
TRÆNING - INDENDØRS

KampprogramU8 drenge 5-mands (10) 3 - 7. oktober • Pulje 8

Oktober 2017

Gadstrup IF
Spillet
Hjemme
Hedehusene Idrætspark

FHF

Hundige BK
Spillet
Ude
Hedehusene Idrætspark

Gadstrup IF

Gadstrup IF
Spillet
Hjemme
Hedehusene Idrætspark

Greve Fodbold (3)

BK Avarta
Spillet
Ude
Hedehusene Idrætspark

Gadstrup IF

KampprogramU8 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 2

November 2017

Gadstrup IF
19. nov
Kl. 09.12
Hjemme
Tune Hallen

Havdrup GI

Vemmelev SGI
19. nov
Kl. 09.36
Ude
Tune Hallen

Gadstrup IF

B. 73, Slagelse (1)
19. nov
Kl. 10.00
Ude
Tune Hallen

Gadstrup IF

Gadstrup IF
19. nov
Kl. 10.36
Hjemme
Tune Hallen

Dianalund IF

KampprogramU8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3

November 2017

Køge BK
4. nov
Kl. 09.00
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Gadstrup IF

Gadstrup IF
4. nov
Kl. 09.36
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Viby IF

Orient GI (2)
4. nov
Kl. 10.12
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Gadstrup IF

Gadstrup IF
4. nov
Kl. 10.48
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

BSF